Access Bars Nedir?

Access bars bir bilinçaltı temizliği terapisidir. Baş üzerinde bulunan özel 32 noktaya uygulanarak yapılan bir enerji seansıdır. İnsanların değişimlere, farklılıklara, hayatlarında karşılarına çıkabilecek ihtimallere açık olmalarına yardımcı olur.

Baş üzerinde bulunan bu 32 nokta, insan bedeniyle bağlantılı olarak, insanın fikirlerini, düşüncelerini, inançlarını, görüşlerini saklar. Bars, bu dokunulan noktalardaki olumsuz düşüncelerin elektriksel donanımını temizler. Kişiyi değiştirir.

Bu konuyla ilgili birçok araştırma mevcuttur. Bu araştırmacılardan biri olan Dr. Jeffrey Fannin konuyla ilgili olarak “Bars, tüm beyin frekanslarını düzenleyip enerjinin ve beynin aktif performansının maksimuma gelmesini sağlar.” şeklinde bir tanımda bulunmuştur. Brasların çalışmasını takiben zaman içerisinde, düşüncelerin, hislerin, enerjilerin yarattığı etkiler serbest bırakılmış olur.

Barsın seans olarak alımı sayesinde kişi günlük yaşamındaki sıkıntılardan, endişelerden uzaklaşır; hayatındaki negatiflikleri sıfırlar.