Ön yüklemeyi kapat

Ötesine Geç

Bilinçaltınızda sürekli biriktirdiğimiz düşüncelerin nasıl çığ gibi büyüdüğünün farkına varmıyorsunuz değil mi?

Bir kere mutsuz olduğunuz ve canınızın acıdığı yerde nasıl olur da mutlu olmayı bekleyebilirsiniz ki?

Bir insan aynı döngüyü kaç kere yaşadığında onu tamamladığına inanır? 

Hayatınızda boşluklara yer açın. Sürüklenmeyin bağımlı duygularınızın peşinden. Her biri bir gün çığ gibi üzerinize yıkılır ve ALTINDA kalırsınız.

Hayatımıza giren insanların tamamı deneyim için var olmazlar mı? Hayatınıza katkı sağlamayan ruhlar etrafınızda olduğunda, enerji vampirliği dışında başka bir şey yapmazlar.

Enerji vampirliği ise yaşadığımız hayatta en fazla karşılaştığımız durumlardan biri. Pozitif enerjinizi kendisine çekmeye çalışan ve olumsuz enerjilerini size yaymaya çalışan insanlar. İşin en komik taraflarından biri de, enerji vampirlerinin çoğunun bunun farkında bile olmama durumları... İnsan ilişkilerinde beklentinizin dışında durumlar olması kötü bir şey değil.  :)

Karşınızdaki insanları oldukları gibi, onları değiştirmeye çalışmadan kabul ettiğinizde her şey çok daha kolay olacaktır.  :)

Her şeyin ötesine geç! Korkularının, egolarının, nefretinin, tutkunun, yeteneklerinin, iyiliğin, kötülüğün... Teslim ol.

Kendini enerji vampirlerine karşı koru... Bilmiyorsan öğren. Geliş, geliştir. Çoğaldıkça farkındalığınız artacak. Uyanın! Uyanmak için çaba sarf edin. Her iyi insan, kötülük yapar; her kötü insan da iyilik yapar. Ruh, cinsiyetsiz ve saftır. Keşfet.

ÖTESİNE GEÇ...

Paylaş: